News Photo

Çelik Kapı Tamiri

Sac ve çelik lamalarla desteklenen ve oldukça sağlam kapılardan olan çelik kapılar, zaman zaman çeşitli arızalarla karşı karşıya kalabilmektedir. Zor kapanan çelik kapılar, kapının kilit kısmında bozulmalar, kilidin tam oturmaması, kapının yere sürtünmesi, kapanırken ses çıkarması gibi çeşitli problemler deneyimli ekibimiz tarafından giderilmektedir. Çelik kapınızda oluşan arızaları firmamıza ilettiğinizde, yerinde ve zamanında servis hizmeti almanız mümkündür. Bu alanda müşterilerine profesyonel bir hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir. Çelik kapı tamirinin mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılması gereklidir. Tecrübeli ekip, problemi doğru tespit edeceğinden, verilecek doğru hizmetle çelik kapınızda oluşan sorun minimum maliyetle çok kısa sürede giderilecektir. Kapı sorunlarınıza hemen çözüm bulmak istiyorsanız; profesyonel çelik kapı tamir hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir.


Çelik Kapı Arıza Sebepleri

Piyasada çok sayıda çelik kapı modeli bulunmaktadır. Çelik kapınız hangi model olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz onarım hizmetini profesyonel bir şekilde firmamızdan alabilmeniz mümkündür. Çelik kapınızda yere sürtünme problemi varsa; kapı kanadının alttan kesilmesi ya da sökülüp tekrardan uygun bir şekilde yapılması gerekebilir. Bu konuda kararı kapı tamirinde uzman ekibimiz verecek, sizlere çözüm önerileri sunup, arızaya yönelik en doğru tamir hizmetlerini uygulayacaktır. Bu nedenle alanında profesyonel kişilerle çalışmak son derece önemlidir. Uzman kişiler, kapı arızasını doğru bir şekilde tespit ettikten sonra problemin çözümüne yönelik uygulamalar hakkında bilgi verebilmektedir. Kapılarda sürtünme söz konusu ise, menteşede gevşeme problemi ortaya çıkmış olabilir. Yine gerekli inceleme yapıldıktan sonra, kapınıza en uygun müdahale gerçekleştirilecektir. Eğer çelik kapınız kapalıyken sallanıyorsa; çelik kapının karşılık ayarı bozulmuş olabilir. Bu durumda, karşılık ayarının tamir edilmesi gereklidir.


Çelik Kapının Bakım ve Onarımı

Çelik kapınıza dair tüm bakım ve onarım hizmetlerini en uygun fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz. Çelik kapınızda herhangi bir problem meydana geldiğinde, güvenliğiniz açısından hemen bakım ve onarım yaptırmanız gereklidir. Çelik kapıda görülen kilit problemleri, kapı ayarı, kapının kapanmaması veya anahtarın kapı kilidini açmaması gibi sorunlarla karşılaştığınızda en kısa sürede çelik kapı tamir hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

YİĞİT KAPI