• Hizmet, kalite ve teknolojiye önem veren firmamız  şu anda 22.000 m2 fabrika, geniş stok alanlarıyla sektörün önde gelenlerinden olmaya devam etmekte. Gelişmiş makine parkuru ve 38 yıldan fazla tecrübeyle büyük uluslararası siparişlerin talebi karşılamaya, Türk üretimine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Sedef Ahşap kapı veya mobilya ürünleri ile istikrarı korumak, sadece en kaliteli ürünleri günümüzün ve geleceğin gereksinimlerine ayak uydurmak için uzman kadrosu ile Ar-ge çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Güzel, zarif ürünlerimiz ile tat verdiğimiz mekanlar her geçen gün hızla çoğalmaktadır.

   

  Doğaya saygılı olmak,onun bize verdiklerini geri vermek için sadece endüstriyel amaçla yetiştirilen ağaçları kullanıyoruz ve üretim süreci sonunda artan malzemelerimizi geri dönüştürerek temel kaynaklarımızı israf etmiyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetler için Sedef güçlü ve güvenilir bir iş ortağıdır.

   

  Stratejik konuma sahip olan İstanbul ile yardımcı bölgelerde bulunan büyük depolarımız otomatik stok yönetimiyle tüm dünya ülkelerine sevkiyat gerçekleştirebilecek kapasiteye sahiptir. Projelerde çözüm ortağı olan Sedef,profesyonellerin tercihi olmaya devam ediyor.  Tüm modellerimize sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  EMNİYETLİ VE HUZURLU GÜNLER DİLİYORUZ.

     Genel Müdür


   Muhsin ÇELİK

YİĞİT KAPI