News Photo

Cam Kapı Tamiri

Ofisinizde ya da iş yerinizde bulunan cam kapılarınızdan maksimum verim elde etmek için kapının düzgün bir şekilde çalışıyor olması gerekir. Bu doğrultuda kapının zorlama ya da mekanizmasından dolayı ortaya çıkabilecek bir problemin giderilmesi ürünün uzun yılar kullanılabilmesi adına büyük önem taşır.

Özellikle son dönemlerde üretilen cam kapı modelleri, sadece kapı görevi ile sınırlanmamakta ve ortamın dekorasyonunu tamamlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu durumda da kapıda oluşacak arızanın bütünlüğü korumak açısından önemi büyüktür. Firmamız yıllardır geniş bir tecrübe ile çalışmalarına devam etmektedir. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve deneyim sayesinde karşımıza çıkan her türlü kapı arızasının giderilmesi konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kapı tamiri yapılırken kapının yapım aşamasında kullanılan sisteme uygun bir biçimde çalışmanın yürütülmesi gerekir.

Özellikle iş yerlerinde son yıllarda daha çok cam kapılar tercih ediliyor. Bu kapıların sürekli olarak kapalı kalması için hidrolik yay takılmasında yarar bulunuyor. Bizler cam kapı tamiri hizmetlerimiz ile sadece kapıların tamirini değil aynı zamanda da kapının daha işlevsel olmasını da sağlamak için çalışıyoruz. Kapılar bazen sistemde oluşan arızalar sebebi ile, bazen de hırsızlık gibi nedenler ile zorlamadan dolayı ortaya çıkan problemlerden dolayı eskisi kadar işlevsel olmayabiliyor. Bizler deneyimli ekibimiz ile yapacağımız kısa bir araştırmadan sonra kapı için gerekli bakım ve onarımı kısa süre içerisinde tamamlıyoruz.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

YİĞİT KAPI