News Photo

Amerikan Kapı Almanız İçin 5 Neden!

Son yıllarda yaşam alanlarında kullanılan pencere ve kapı sistemlerinde büyük bir değişim olduğunu görebilirsiniz.

Son yıllarda yaşam alanlarında kullanılan pencere ve kapı sistemlerinde büyük bir değişim olduğunu görebilirsiniz. Artık klasikleşmiş olan birkaç farklı model arasından seçim yapmak yerine çok daha farklı modellere de ilgi duyulmaya başlandı. Bunlar arasında en çok konuşulan ise amerikan kapı modelleri oluyor. Uzun yıllardır mevcudiyetini koruyor olmasına karşın ülkemizde popülerlik kazanması kısa bir süre önce gerçekleşen bu kapı sistemleri yüz güldüren avantajlar sunuyor. Tercihinizi bu yönde yapmanız için 5 neden var!

  1. Amerikan Kapı Ellere Özgürlük Tanır!

Öncelikle bu kapı sistemlerinin hem içe hem de dışa doğru açılabildiğini bilmeyenler için aktaralım. Dolayısıyla elleriniz dolu olsa dahi basit bir itme hareketi ile amerikan kapı modellerini açabilirsiniz. Kapatmanıza gerek yok çünkü bıraktığınız anda kapı zaten kendiliğinden kapanıyor. Bu sayede çok daha konforlu bir kullanım imkanı sunuyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

  1. Amerikan Kapı Dayanıklıdır!

Bu kapı sistemleri ahşap görünümü kazandırılmış olan PVC paneller kullanılarak imal ediliyor. Bu durum hem hafif olmalarını sağlıyor, hem de çok daha uzun yıllar yeni görünümlerini korumalarına olanak tanıyor. Ahşap kapılarla ilgili yaşanan en yaygın sorunlardan biri olan şişme problemi amerikan kapı modelleri literatüründe yok! Daha dayanıklı olması uzun yıllar kullanım imkanı sunmasını beraberinde getiriyor.

  1. Patili Dostlarınız Amerikan Kapı Modellerini Açabilir!

Eğer evcil hayvan besliyorsanız odalar arasında dolaşabilmeleri için iç kapıları her daim açık bırakmak zorundasınız demektir. Evi ısıtma ya da soğutma noktasında sorun yaratan bu durum amerikan iç kapı modelleri sayesinde ortadan kalkıyor. Çünkü sevimli dostlarınız patileriyle ya da kafalarıyla hafifçe iterek dahi bu kapıları açabilir ve odalar arasında gezebilir. Kapı zaten kendiliğinden kapandığından kalkıp kapatma gereği de duymazsınız. Bu durumun enerji giderlerinde ciddi bir tasarruf anlamına geldiğini, evde tüylü dostları olanlar çoktan anladı.

  1. Amerikan Kapı Ekonomiktir!

Çok daha düşük bir bütçe ile en şık tasarımları satın alabilirsiniz. Çünkü sanılanın aksine amerikan kapı fiyatları son derece makul rakamlara tekabül ediyor. Özellikle gerçek ahşap kullanılmadığından imal edilen modellerin klasik kapı fiyatlarından dahi daha düşük rakamlarla satışa sunulduğunu belirtebiliriz. Bu nedenle ekonomik bir seçenek olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz.

  1. Amerikan Kapı Montaj Ustası Aramanız Gerekmez!

Son olarak bu özel kapı sistemleri için montaj ustası aramanıza da gerek olmuyor. Çünkü ustamgeliyor.com aradığınız ustayı kolayca bulmanızı sağlıyor. Montajın yanı sıra olası bir sorun durumunda onarım için de yigitkapi.com üzerinden yaşadığınız kentte hizmet veren bir ustaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu arada amerikan panel kapı fiyatları hakkında fikir edinmeniz de mümkün olabilir. Sistemimize kayıtlı olan kapı ustaları sayısının da bir hayli fazla olduğunu belirtmek gerekir.

yigitkapi.com Ayrıcalıklarından Faydalanın!

Dilerseniz tüm iç kapı ölçülerinize göre sizin için özel olarak bu tasarımların imalatının gerçekleştirilmesi be montajının yapılması talebinde de bulunabilirsiniz. Bu noktada yigitkapi.com farkını çok net anlayacaksınız. Çünkü sitemizde yer alan talep formunu doldurmanız halinde en uygun iç kapı fiyatları size teklif olarak gelmeye başlayacak. Aklınızdaki rakama en yakın fiyatı sunan ustayı seçebilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

YİĞİT KAPI