News Photo

Oda Kapıları

Oda kapıları istisnasız bir evdeki en önemli eşyalarından biridir. Evinizin tasarımını en iyi şekilde yansıtmanızı sağlar. Bu yüzden evinizin tasarımına göre oda kapısı seçmek çok önemlidir. Ev içerisinde kullanılabilecek birçok oda kapısı seçeneği bulunmaktadır. Oda kapısı seçenekleri: Amerikan kapı, Melamin kapı, PVC kapı ve Lake kapı olarak sıralayabiliriz. 

 Ayrıca oda kapısı türlerinin hepsinde camlı kapı seçenekleri de bulunmaktadır. Kapılardaki camlarda ise desenli, buzlu ve şeffaf cam yapılabilmektedir. Evlerinizi güzelleştirmek için her türlü tasarıma uygun kapı modelleri bulabilirsiniz. Evlerinizde kullandığınız renklere uyumlu renkte kapı bulmanız da çok kolaydır. Özellikle boyalı kapı türlerinde yüzeyinin istenilen tüm renklere boyanabilme özelliği sayesinde, siz de kapılarınızın rengini hayalinizdeki renge boyayabilirsiniz.

 Bahsettiğimiz tüm kapı modelleri rahatlıkla uzun süreler kullanabileceğiniz kapılardır. Oda kapısı modellerinin bazılarının yüzeyi boya, bazılarının ise kaplamadır. Kaplama kapılar yüzeyinde ağaç deseni bulunan seçeneklere de sahiptir. Evlerinde doğal bir görüntü sağlamak isteyenler daha çok kaplama kapı tercih etmektedir. Kısaca her türlü tasarıma hitap edebilecek kapı bulabilirsiniz. Tüm bu bahsettiğimiz kapılar, iç kısmı ahşap olan ve dış yüzeyleri farklı olan kapı modelleridir. Türlerine ve üretim amaçlarına göre kapılarda kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir. 

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

YİĞİT KAPI