News Photo

Amerikan Kapı Modelleri, Fiyatları ve Renkleri | 2021/2022

Amerikan Kapı Modelleri çok çeşitli model ve geniş renk yelpazesine sahip kapılardır. Masif çam görünümlü, çıtalı, sürgülü, mdf kaplı, taşlı, iki kanatlı ve dahası.. Gibi modeller el işçiliğimizde mevcuttur. İstediğiniz her renge boyanabilen kapı türüdür Amerikan Kapılar. Dünya genelinde ise kabul görmüş, en çok kullanılan renk beyazdır. Beyazın sadeliği ve kendine has saflığından sebep, her mobilyaya kolayca uyum sağlayabiliyor, oldukça ferah bir görünüm kazandırıyor. Kapı kollarında da genelde yaptırdığınız modele göre sizlere kapı kolu modeli konusunda da yardımcı oluyoruz. Örnekleri size gönderdikten sonra seçiminizi yapıyor ve bize bildiriyorsunuz, bizde bu şekilde talep edilen ürünü kapılara monte ediyoruz. Kapı kolları fiyatları değişkenlik gösterstede genel olarak 50 Türk Lirasından başlayıp 300 Türk Lirasına varan fiyatlara kadar geniş ürün çeşitliliğine sahip kapı kollarıdır.

Hizmetlerimiz; Mutfak DolabıBanyo Dolabı, Portmanto, Yatak Odası, Genç Odası, Ofis Dekorasyonu, Özel İşler, Amerikan Kapı, Lake KapıÇelik Kapı
Siz de daha fazla gecikmeden, bir an önce bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif ve ücretsiz proje çizimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

YİĞİT KAPI